İkinci El Audemars Piguet Saar Alanlar

Ülkemizde sadece bazı semtlerimizde kendi satış ve servis bayı mağazalarıyla tanınan Audemars Piguet saatin ikinci el olanlarını alımını yapmaktayız. Ülkemizde bir çok ünlünün ve oyuncu, sporcuların kullandığı İsviçre kökenli markalar içinde kendi yerini alan Audemars Piguet meşhur kişlierin elinde tercihler arasına giren bir markadır. Şimdi bu markanın tarihçesine de bir bakalım. 1875 yılında kurulan AP saat Jules- Louis Audemars ve Edward- Auguste Piguet ile birlikte ilk adımını atmıştır. Bu iki yetenekli kişi kendi saat dükkanını kurmaya başladı, Le Brasuss’da mezun olduktan sonra bu bölgede temelini kurdular ve 1882 yılda resmi olarak kuruldu.

İkinci El Audemars Piguet Saat Alanlar

Bu marka gittikçe müşteri kazanmaya başlarken zor dönemleri de başından geçirmeye başladı. İkinci dünya savaşı öncesi bataklara uğrayan Audemars Piguet, savaş sonrası da kendini toparlamaya başladı. AP üreticilerin vefatından sonra markayı tekrar piyasaya sürülmesiyle Gerald Genta hususi firması Royal Oak modeli yaratmasıyla daha da canlandı. Bu modelini üretilmesi AP’nin dünya tanınmasına yol açtı. 1972. yılında ortaya çıkan bu model, Royal Oak başarısını sadece müşteriler değil İsviçre saat üreticileri de şaşırtmış durumdaydı. Biz sadece orijinal dünya lüks markalarının başında AP olmak üzere ikinci el Audemars Piguet saat alanlar hizmetini sunmaktayız.

İknci El Audemars Piguet Royal Oak Saat Alanlar

Bu lüks markanın vazgeçilmez modellerinden biri olan Royal Oak 1972 yılında kendini tanıttı ve gün geçmeden yaygın olarak satılmaya başladı. İsviçre saatlerine meydan okuyan AP günümüze kadar kendi yerini belirlemiştir. İstanbul baş ofisimizdir, diğer illerimizde de 7/24 saat iletişim sağlamaktayız ve ikinci el Audemars Piguet Royal Oak saat alanlar olarak size kaliteli hem de lüks hizmetimizi devam ettirmekteyiz. 2000 yılında bu markanın tüm modelleri dahil şirket olarak 125. yılını kutlamıştır. Sizde bu markanın orijinal modelini satmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz. İkinci el AP saatini her orijinal modelini sertifikalı ve sertifikasız olarak alımını yapıyoruz.

İkinci El Audemars Piguet Offshore Saat Alan Yerler

AP Royal Oak modeli sonrası belirli bir model üretmesi gerekiyordu. Bu aşamalardan sonra 1993. yılında daha büyük kasalı Offshore modelini ortaya çıkarttı. Biraz sportif ve geniş kasalı olan bu model oldukça sağlam tasarlanmış ki sporcuların ilk tercihi oldu. Dalgıç saatler de bunun yanında düşük kaldı. Biz 2.el saat alım satım firmamız ikinci el Audemars Piguet Offshore saat alanlar kelime altında en üst düzeyde ekipmanlarımızla birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kullanılmış veya sıfır AP Offshore saatinizi bize satın, saatinizi hızlı bir şekilde değerlendirelim ve nakit paraya çevirelim. Sitemizde olan cep numaramızı arayarak tam bilgi alabilirsiniz.

İkinci El AP Saat Satın Alan Yerler / Modeller
  • Edward Piguet
  • Huitième
  • Jules Audemars
  • Millenary
  • Promesse
  • Royal Oak
  • Royal Oak Concept
  • Royal Oak Offshore
  • Tradition