İkinci El Rolex Saat Alanlar

İkinci El Rolex Saat Satmak İstiyorum

Rolex saat ilgilendiğimiz saat markaları içinde en çok çalıştığımız markadır. Yakınımda ikinci el saatçi ya da Rolex alan saatçi arayış içindeyseniz doğru yerdesiniz. Markanın ismi genel olarak şöyle okunuyor ve yazılıyor: Rolex ya da Roleks. Üzerinde pırlantalı taşlar ve altın mekanizmayı kendisinde tasarlayan modeller üreticisi Rolex 1905 yılında Hans Wilsdorf tarafından Londra’da kurulmuştur. Şirketin ilk yasal adı ”Davis ve Wilsdrorf” olarak kayıtlara geçiyor. Rolex İsviçre’de üretilen saat şirketleri içinde en çok model üreten ve satan şirkettir.

Şirket günlük olarak yaklaşık iki bin adet saat üretebiliyor. İsviçre’den gelen saat parçalarını birleştirerek ilk olarak kuyumcular şirketin müşterileri olmuştur. Hans Wilsdorf 1908 yılında şirket adını değiştirerek Rolex adına temel attı ve İsviçre’de ilk büyük ofisini açtılar. 1919 yılda Hans kendi Firmasını kurmuş durumdaydı. An itibarıyla Rolex SA ismiyle temelli kayıta geçti. Günümüzde çok tercih edilen modelleriyle ilgimizi arttırmaktadır.

İkinci El Rolex Saat Alanlar

Rolex saat 2.el olarak da piyasada değerini kaybetmeyen tek marka diyebiliriz. Firmamız öncüsü olan bu markayı ikinci el Rolex saat alanlar tanıtımıyla, satmak istediğiniz Rolex saatin orijinal modellerini değerinde satın alıyoruz. Peki siz bu saati bize satıp da üstüne biraz para ekleyip yeni üst modelini almayı düşündünüz mü? Elbette bu uygulamayı her zaman deneyebilirsiniz. Kullanılmış, sıfır saatinizi da iyi ve yüksek fiyatlarda aldığımızdan emin olabilirsiniz. Rolex saatinizi ikinci el olarak sertifikalı ve sertifikasız alımını yapan firmamıza haftanın her günü her saat ulaşabilirsiniz. Firmamız geniş kapsamlı çalışmalarını sürdürüyor. Bu markanın hangi modeli olursa olsun, satmak için 7/24 saat arayabilirsiniz. Kaliteli ve güvenli alışveriş için ofisimize buyurmalısınız. Bizim uzman ekipmanlarımız işinizi daha da hızlı ve kolayca saatinizi değerini bulundurmasını sağlamakta.

İkinci El Rolex Saat Alan Yerler

Ülkemizin dört bir yanından size sesleniyoruz, Rolex saatinizi bize sormadan satmayın. Saatinizi piyasada değerini öğrenmekle birlikte tam ekspertiz hizmetini ücretsiz uygulamaktayız. Türkiye’nin neresinde olursanız olun ikinci el Rolex saat alan yerler hizmetimizi her ilimize yürütmekteyiz. Neden biz? Neden bizi tercih etmelisiniz? Bu sorulara tek bir cevabımız şu: biz 2000 yılından bu yana geçmiş tecrübemize dayanarak saat satış işinizi kolaylaştırıyoruz. Saat alımında birincilerden olan firmamızı ziyaret etmelisiniz. Evraklı ve evraksız 2.el Rolex saat arayışınızı sonlandırıyoruz. Saatinizi satmak için bizimle iletişime geçin ya da WhatsApp üzerinden bilgi alın. Zamanınız bizim için değerli.

Rolex Air-King

1957 yılında satış stoklarında yer alan bu model, firma kurulduğundan bu yana 5500 numaralı seri koduyla vintage saatler arasında yer almıştır. Bu incelik, böyle bir tasarım, sizi şaşırtacak şık görsel sahibi olan Rolex Air-King elinizde sizi daha şık fiziksel cihetten önde gösteren modellerden biri. Otomatik mekanizması, safir camı ve iç kadran tasarımıyla kendine aşık eden Air-King sizi özel günlerinizde paha biçilmez bir takı diyebiliriz.

Rolex Cellini

Rolex markanın sunduğu Oyster Perpetual modellerinden farklı olarak üretilen bu model 1961 yılında satılmaya başladı. Üretim tarihi de aynı seneyi içermekte. Deri kayışlı modelleri çok tercih edilerek, sportif bir saat döngüsünü yaratmıştır. Kordonlarının hangi malzemede olup olmaması kullanıcılar içinde çok yorumlara sahip oldu. Koleksiyon model devamcısı olan Rolex Cellini 2005 ve 2015 yıllar döneminde üretilen geniş dörtgen kasalı Cellini Prince modelini keşfediyor ve bu modelin devamcısı olarak kalıyor.

Rolex Datejust / Datejust II

Rolex Oyster Perpatual modelleri özellikle pırlantalı ve altın modelleri ünlü kişilerin tercihi, sporcu ve oyuncuların vazgeçilmez modeli olmuştur. Bu göz alıcı model Rolex’ın kırkıncı yıl dönümü kutlaması için 1945 yılında üretime başlayarak piyasada kendi tezgahını kurmuştu. Rolex tarihinde kadran ön kısmında üç yerinde tarih gösteren görsele sahip ilk otomatik ve su geçirmez model Datejust üretildi. Farklı çaplarda üretimi sürülen bu model Datejust II modeline de sahip oldu. Peki nasıl mı? İlk Datejust II 2009 yılında 36 mm olarak üretildi. Diğer modellere bakıldığında oldukça ufak bir model olsa da hızlı satışta belirli seviyelere geldi. Lady-Datejust saatinizi satın.

Rolex Explorer / Explorer II

Özellikle Ünlü oyuncuların tercihi olan Rolex Explorer aynı anda dalgıç sporcuların da favori takısı olarak tanınmaya devam etmekte. Örnek olarak meşhur oyuncu Jason Statham saat koleksiyonları için bu model yerini almıştır. Rolex belli seviyelere geldikçe benzeri olmayan modelleri üretti, bunlardan bir Explorer 1953 yılında piyasada satılmaya başladı. Bu modeli istediğiniz koşullarda kullanabilirsiniz. İster deniz altı, ister soğuk hava ve sıcak havalar da çok dayanıklılığını ispat etmiştir. Rolex yeni ürettiği modellerden yine biri bu Rolex Explorer II. Bu model 1971 yılında keşfedilerek bu modelin devamcısı olarak kaldı.

Rolex Day-Date

İster klasik, ister nostalji, ister vintage model diyebileceğimiz model bu Rolex Day-Date. Açılış tanıtımı 1956 yılında olan bu model modern takvimli ve su geçirmez hem otomatik hem kurmalı kol saati olmayı başarmıştır. Bunu pilli ve kurmalı modeli olarak Day-Date Oyster Quartz diye isim verildi. Bu model şık kadranında doğrudan gün göstergesini net şekilde okunabilecek şekilde gün göstergesi tasarımı yapılmıştır.

Rolex Daytona

Aslında bakarsanız Daytona model biraz kaba kasaya monte edilmiş mekanizmaya sahip. Bunun ön siparişlerini gerçekleştiren profesyonel yarışçı ve pilotların talepleri üzerine üretilen modeldir. Aynı anda motor sporcuların da unutulmaz tercihi olmayı da başaran Cosmograph Daytona 1963 yılında piyasaya sürüldü. Seri numaraları kadran çerçevesinde kazılı şekilde yazılan bu modelde arka kapak kısmında da belirtilmiş olabilir. Sizde Rolex Daytona saatinizi fazla zaman kaybı olmadan bize değerinde satın.

Rolex Sea-Dweller Deep-Sea

Rolex’in ürettiği modeller içinde en çok dayanıklı olan bu model dalgıç saat modeli olmayı başarmıştır. Ön talepler üzerine 1967 yılında piyasaya sürülen bu model 1220 metreye kadar su geçirmezlik özelliğine sahipti. Rolex Sea-Dweller 2008 yılında 3900 metreye kadar su geçirmeyen Deep-Sea modelini temelini attı. Dünya dalgıç sporcularının vazgeçilmez kol saati olan bu güzel model halen de kendi yerini bozmamıştır. Özel olarak üretilen, büyük kasaya ve büyük ölçüye sahiptir.

Rolex Gmt-Master / Gmt-Master II

Rolex saat kullanıcıysanız bu modelin özelliklerini bilmelisiniz. İki farklı zaman dilimini aynı anda gösteren bu model ve özel çevirmeli bezeli tasarıma sahip Rolex Gmt-Master 1955 yılında piyasaya konuldu. İsviçre’nin tüm saat firmalarını ardında bırakan bu model profesyonel saatçilerini çok çok şaşırtmıştı. Firma o kadar iyi ilerliyordu ki hız başarıya ulaştırmıştı. Gmt-Master Batman / Pepsi / Root Beer. Bu modeli bize ikinci el olarak satabilirsiniz.

Rolex Submariner

Özel model, özel gösteriş ve özel mekanizmaya sahip saat modeli mı arıyorsunuz? Size Rolex Submariner modelini tavsiye ederiz. Submariner 330 fit yani 1000 metre derinliğe kadar su geçirmeyen dalgıç saatlerinden biridir. Özel olarak üretilen iki model Submarine Date ve Submariner No Date olarak da piyasaya sunuldu. Ne zaman mı demek istediniz? Evet bu model 1953 yılında piyasaya sürüldü. Submariner Starbukcs ve Submariner Hulk saatlerinizi de ikinci el alımını yapıyoruz.

Rolex Milgauss

Özellikleriyle bilim insanları ve mühendisleri kendine aşık eden Rolex Milgauss 1956 yılında üretilmiştir. Mavi ve siyah kadranı çok tercih edilen bu modeli bizim firmada ikinci el olarak bulabilirsiniz. Aynı anda satış işlemini de yapabilirsiniz. Milgauss sözünün anlamı şöyle: ”bilime saygı” demektir. Saat sektöründe bir antimanyetik saat modeli adı altında tanınmıştır. Firmamız ikinci el saat alanlar Rolex’in bu modelini 2.el olarak alımını yapmaktayız.

Rolex Sky-Dweller

Rolex’in en büyük boy çaplı saat modellerinden biri Sky-Dweller 42 mm da olan ilk modelini 2012 yılında satışa sunmuştur. Bu modeli üretmeye başlarken fakat on sekiz ayar altın altında olan tek modeldi. 2017 yılından bu yana altın ve çelik karışımından ibaret malzemeden üretilmeye başladı. En çok seyahatçi ve turistlerin tercihi oldu. Özellikleri ön planda 42 mm, Oyster Steel çelik ve beyaz altın ( Steel / Rose Gold ) tasarımına şahit olabilirsiniz. İkinci el Rolex Sky-Dweller saat alanlar olarak bizi her zaman arayabilirsiniz.

Rolex Yacht-Master / Yacht-Master II

Rolex, kalitesi ve mükemmel yaklaşımıyla benzersiz tasarımlar yaratmakta. Hiç bir zaman eskimeyen hem de diğer markalara meydan okuyan ön üst segment markadır. Aynı anda Yacht-Master modelini de 1950 yıllarda tasarlamaya başladı. Bu modelin devamcısı olan Yacht-Master II gemicilerin yelkencilik sektörüne de kendi hissesini eklemiştir. Havada ve karada kullanabileceğiniz ister kauçuk, ister çelik kordonuyla satın al ve kendiniz için denize yelkenlere meydan okuyun, Lady Yacht-Master modelini kendiniz için keşfedin.

Rolex Oyster Perpetual

Ünlü markanın en çok üretilen modellerinden biridir. Paslanmaz çelikten imal edilen Rolex Oyster Perpetual, Oyster Perpetual Lady, Oyster Perpetual Precision modellerini çelik altın malzemeleriyle tercihiniz ve ilginizi çekecek bir model diye düşünüyoruz. Özel logolarıyla gözünüzü alan bu modelleri ikinci el saat alım satım firmamıza rahatça satışını yapabilirsiniz.

İkinci El Rolex Saatimi Nasıl Kime Satabilirim

İlerleyen saat koleksiyonları, özel günlerimizde takılan lüks saatler hayatımızın ayrılmaz ve vazgeçilmez eşyası olarak kalmaktadır. Bu kol saatlerinizi değiştirmek veya satmak istediğiniz zaman bizim firma size yardımcı olmaktadır. Uzman ekipmanlarımıza ikinci el Rolex saatimi satmak istiyorum sorularınızın cevabı, ikinci el Rolex saatimi nasıl satarım gibi sorularınızın cevabı olarak ekipmanlarımızdan tam bilgi alabilirsiniz. Saatinizin durumu, bakımı, temizliği ve tabi ki kordon sayıları saatinizin değeri için önemli bilgilerdir. Kalite olarak saatinizi önemsiyoruz. Piyasada öncü firmalardan önde olduğumuzu kanıtlamış bir firmayız.

Orijinal Rolex Saat Nasıl Anlaşılır?

Bu soru pek çok müşterilerimizi zorda bırakan bir sorudur. Konumuzun öncesinde şunu söylemek isteriz, ikinci el saat piyasasında sahte saat satanlardan uzak durmalıyız. Size orijinal diye satmak saati de iyi inceleyerek alınmasını öneririz. Rolex saatin orijinalini şu şekilde anlayabilirsiniz. Rolex orijinal özelliklerine dikkat edildiğinde, saat yönünü gösteren yelkovan hiç bir zaman geri saat yönünün gerisine dönmez, kadran içinde olan ”ROLEX” yazısı “1” ve “5” rakamına kadar “X” harfi tam saat göstergelerinin üzerinde olması lazım. Maalesef bunu sahte saat üreticileri tam yapamıyorlar. “7” den “10” rakamına kadar ise “R” harfi rakamların tam üstüne gelmesi lazım. Bir de en kolay yolu saatin arka mekanizmasını görmektir. Bunun için arka kapak kısmını açmanız yeterlidir.

İkinci El Sertifikasız Rolex Saat Alanlar

Aldığımız Rolex saatlerin genelde yüzde yetmişi evraksız yani sertifikasızdır. Tabi eski saatlerin sertifikaları kaybolmuş veya unutulmuş olabiliyor. Bu yüzden rahatlıkla ikinci el sertifikasız Rolex saat alanlar diye bizi arayabilirsiniz. Yurt dışından gelen, hediye edilen saatlerin evraklarını da öne çıkarmak zor olduğunu önemsiyoruz. İkinci el Rolex saatinizi sertifikasız, evraksız, kutusuz bize değerinde satabilirsiniz. Sizden aldığımız bu tarz saatleri genellikle yurt dışında değerlendirmeyi tercih etmekteyiz. Aklınıza gelen sorulara kolayca cevap bulabilmeniz için bu hizmeti sunuyoruz, yeter ki bizim firmamızdan memnun kalın.

İkinci El Sertifikalı Rolex Saat Alanlar

Leon Watches güvencesiyle ikinci el Rolex saatlerinizi sertifikalı olarak alımını yapmaktayız. Neden sertifikalı, evraklı ve kutulu (Full Set) şeklinde almaktayız? Sizin burada kariniz nedir? Şunu belirtmeliyiz ki saatinizi satmak istediğinizde bu belirttiklerimizin olması sizin saatinizi fiyatını daha da yükseklere taşımaktadır. Önemli bilgi: Sertifikalı saat, sertifikasız saate bakıldığında hızlı satılır ve fiyat aralığı aşırı tarzda çok fark etmektedir. Tercihiniz ikinci el sertifikalı Rolex saat alanlar size en iyi fiyat garantisi vermektedir. Tabi ki sertifikalı olanı yüksek fiyat değerlendirme almakta. Bizim tercihimiz zaten evraklı saat alımını yapmaktır. 2.El sertifikalı saatinizi bize en iyi fiyata sattığınızdan emin olabilirsiniz. İyi alış verişler…